Transkrypcja wideo. Przewiń w dół

Cześć Bethink!

Nazywam się Mateusz Kozłowski. Wiem, że jeszcze dobrze się nie znamy, ale mam nadzieję, że to wideo pozwoli to zmienić. Pierwszy raz z Waszą firmą zetknąłem się podczas pewnego pięknego popołudniowego spaceru po Sołaczu. Mijaliśmy kolejne wille i w pewnym momencie moją uwagę zwrócił piękny dwupoziomowy dom z przeszklonym wykuszem. i dopiero po chwili zauważyłem, że obok drzwi jest tabliczka. Jeszcze w trakcie tego spaceru sprawdziłem, co to za firma i powiedziałem do swoich znajomych"hmmm, mógłbym tam pracować".

Jestem front endowcem z trzyletnim doświadczeniem, ale od kilku miesięcy poświęcam swój czas i pieniądze na to, aby coraz lepiej poznawać i uczyć się projektowania user experience. Lubię programowanie, naprawde lubię, ale jeszcze więcej satysfakcji czerpię z tego, gdy robię coś, co ma ręce i nogi, a ja mogę mieć na to realny wpływ.

Szukam miejsca, w którym mógłbym rozwijać się UXowo i robić dobrą robotę. Myślę, że praca nad platformą edukacyjną to doskonała okazja. Żeby dowiedzieć się trochę więcej o Więcej niż LEK, zrobiłem malutkie badania UXowe wśród swoich znajomych - studentów medycyny i absolwentów. Nie, nie powstanie z tego raport. Raczej myślę, że z tego, co tu się zapowiada będzie jakiś mały komiks.

Dziękuję, że poświęciliście swój czas na obejrzenie tego wideo. Mam nadzieję, że niedługo uda nam się spotkać osobiście. A w tak zwanym międzyczasie zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio.

Do zobaczenia.

Chciałam po prostu coś z biologią i chemią, a ludzie wydali mi się bardziej ciekawi od mikrobów.
Platforma na całe studia.
Tylko nie mów, że to ja (..) Miałam jeszcze screenshoty z tej drugiej aplikacji. Od koleżanki.
Mapa myśli - idea dobra, tylko ja nie miałam czasu ;)
Czy wynik powyżej 90% na LEK oznacza, że będę dobrym lekarzem?
To jest fajne, że w prezentacjach jest prosta odpowiedź, a w komentarzach jest wyjaśnienie. Bo jak coś się rozumie, to łatwiej zapamiętać.
Dzięki Więcej niż LEK zrozumiałem EKG.
Oni mnie oceniają negatywnie, ale jak wiem, że niektóre są słuszne, a dużo wynika z tego, że nie realizuję planu pracy tak, jak by tego chcieli. Tymi się nie przejmuję.
Tabelki mnie przerażają.
W momencie, gdy mi 20 pytań znika, to nie pamiętam, które zaznaczyłem ia jest ryzyko, że zaznaczam to samo.

Zapraszam do mojego portfolio oraz kontaktu