Code for Heaven

Go to the home page

Making dreams come true: my first podcast

[EN] I've been dreaming about podcasting for years. I considered dosens of different topics and suddenly, when I was busy with other things, an occasion occured. But enough writing this time. If you understand Polish I warmly invite you to LISTEN!

[PL] Od lat marzyłem o prowadzeniu własnej audycji internetowej. Rozważałem już dziesiątki różnych tematów. I nagle! Nadażyła się właściwa okazja. Dość pisania. Zapraszam do słuchania:

Czy mamy szansę stać się Dawidem Podsiadło nowego pokolenia UXowców? Co dobrego może powstać dzięki konferencji online dla zainteresowanych projektowaniem User Experience? Kto kogo nie chciał wpuszczać na spotkania i jak wiele dygresji zniesie psychika człowieka? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w tym odcinku.

Listen to "Started from Elementarz UX now we're here" on Spreaker.

Jesteśmy grupą projektantów, którzy spotkali się - dość przypadkowo - podczas konferencji Elementarz UX. I to o szeroko pojętym UXie będzie traktował nasz podcast, który zrodził się… z niedogadania. Co tydzień będziecie mogli posłuchać naszych rozważań na temat designu z perspektywy początkujących adeptów.

Kolejne odcinki będziemy publikować w czwartki rano. Podcast znajdziecie na wszystkich popularnych platformach streamingowych:

Enjoyed it? Great! Let's stay in touch.

LinkedIn